topL topR
logo  

 
Paton
Координаційна діяльність
Koordination

Координаційна діяльність Міжнародного Центру спрямована на:

  • виконання наукових досліджень;
  • впровадження результатів наукових досліджень та розробок в реальні сектори економіки;
  • здійснення функцій базової організації по ряду пріоритетних напрямків інформатики та інформаційних технологій;
  • здійснення функцій базової організації Технічного Комітету зі стандартизації ТК-20 «Інформаційні технології»;
  • здійснення функцій Національного координатора Міжурядової програми ЮНЕСКО «Інформація для всіх».

Координаціна діяльність Міжнародного Центру реалізується у його співпраці з провідними науковими установами НАН України та МОН України. В першу чергу, співпраця здійснюється з Верховною Радою України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством економіки, Міністерством закордонних справ, Міністерством внутрішніх справ, Міністерством охорони здоров'я.

Активна координаційна діяльність здійснюється в рамках Міжнародного семінару «Образний комп'ютер», Міжрегіонального семінару «Перспективні технології навчання та освітні простори», мережею наукових семінарів Наукової ради НАН України з проблеми «кібернетика».

Багатогранна координаційна діяльність здійснюється в рамках функціонування фізико-математичної школи «Жукіно».

В рамках міжнародної координаційної діяльності на державному рівні директор Центру, чл.-кор. НАНУ, професор В.І. Гриценко виконує функції члена Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, є постійним представником України на сесіях Генеральної конференції ЮНЕСКО. У зв’язку з включенням України до складу Виконавчої ради Міжурядової Програми ЮНЕСКО «Інформація для всіх» представником України у Виконавчій раді обрано директора Центру, завідувача кафедрою ЮНЕСКО чл.-кор. НАНУ, професора В.І. Гриценка. В рамках співробітництва з ЮНЕСКО проводиться координаційна робота зі структурами Виконавчої Ради ЮНЕСКО, керівництвом Крупних програм, представниками Національних комісій по обговоренню стратегічних орієнтирів діяльності ЮНЕСКО, у тому числі, стратегічних напрямків розвитку інформаційних технологій та систем.

Інновації

Події

У 2013 році відзначалося 100-річчя з дня народження Олексія Григоровича Івахненка, засновника наукової школи індуктивного моделювання, автора широко відомого Методу групового урахування аргументів (МГУА), академіка НАН України
(30.03.1913 - 16.10.2007).
arrowДетальніше...

6 грудня 2013 року виповнилося 100 років з дня народженняМиколи Михайловича Амосова - видатного вченого в галузі медицини і кібернетики, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської та державних премій академіка НАН України та НАМН України
(06.12.1913 - 12.12.2002).
arrowДетальніше...

Copyright © 2009 Адреса: пр. Академіка Глушкова, 40,Київ, 03187, Україна Тел.: (+38044) 526-0158
КАРТА САЙТУ КОНТАКТИ АРХІВ
topL topR