topL topR
logo  

 
Інноваційна діяльність
vistavka

Інноваційна діяльність Міжнародного Центру здійснюється згідно Закону України «Про інноваційну діяльність» та діючих нормативно-правових актів  за основними напрямами його діяльності.

Інноваційна діяльність спрямована на створення та впровадження нових класів інтелектуальних інформаційних технологій для промислової сфери, економіки, медицини, соціальної сфери та навчання.

Розробки Міжнародного Центру представлялись на міжнародних, національних та регіональних виставках в галузі новітніх інформаційних та інноваційних технологій та одержали дипломи за активну участь.

Міжнародний Центр – Дипломант  конкурсу виставки-презентації «Інноватика в освіті України» з номінації «Науковий супровід педагогічних інновацій в освіті», отримано Диплом за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій. Директора Міжнародного Центру, чл.-кор. НАНУ, проф. В.І. Гриценка нагороджено Подякою за плідну організаторську роботу по розвитку і упровадження освітніх інновацій.

Інтелектуальні інформаційні технології

Інформаційні технології інтелектуального управління

Комп'ютеризовані технології навчання

Біомедичні інформаційні технології

Мікроелектронні пристрої

Інновації

Події

У 2013 році відзначалося 100-річчя з дня народження Олексія Григоровича Івахненка, засновника наукової школи індуктивного моделювання, автора широко відомого Методу групового урахування аргументів (МГУА), академіка НАН України
(30.03.1913 - 16.10.2007).
arrowДетальніше...

6 грудня 2013 року виповнилося 100 років з дня народженняМиколи Михайловича Амосова - видатного вченого в галузі медицини і кібернетики, Героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської та державних премій академіка НАН України та НАМН України
(06.12.1913 - 12.12.2002).
arrowДетальніше...

Copyright © 2009 Адреса: пр. Академіка Глушкова, 40,Київ, 03187, Україна Тел.: (+38044) 526-0158
КАРТА САЙТУ КОНТАКТИ АРХІВ
topL topR